У Чернігівському обласному ляльковому театрі відбулися урочистості з нагоди 40-річчя з дня створення. На свято завітали офіційні особи, ветерани, колеги, партнери і, звичайно, глядачі — маленькі та дорослі.

Свято у Чернігівському обласному ляльковому театрі Свято у Чернігівському обласному ляльковому театрі Свято у Чернігівському обласному ляльковому театрі Свято у Чернігівському обласному ляльковому театрі

Нагадаємо, що перший сезон театр розпочав 26 листопада 1976 року, але його історія значно довша, бо він став продовжувачем славних традицій першого професійного театру ляльок в Україні, який діяв у Чернігові ще в 1921 році.

1 500 000 глядачів відвідали вистави чернігівських лялькарів за сорок років, щороку театр показує більше 500 вистав, його аудиторія величезна — понад 42 тисячі глядачів. Він дійсно став улюбленим театром дітей та дорослих Так, і дорослих, бо театр сміливо експериментує і створює дивовижні проекти, які орієнтовані на підростаюче покоління і більш зрілого глядача. «Великий льох», «Гамлет-машина», «Ріка життя» та інші. 15 років у театрі працює Творча Експериментальна Майстерня під керівництвом Ренати Гафурової, яка залучає до творчості юні таланти.

Свято неможливе без подарунків і привітань. Повними гумору та емоцій були привітання колег по творчому цеху: артистів обласного академічного театру імені Т.Г. Шевченка, Молодіжного театру, Філармонійного центру та інших. «Многая літа» у виконанні народного хору обласного філармонійного центру завершило прекрасне свято.

«Відомості» приєднуються до привітань і бажають творчому колективу театру дарувати казковий світ глядачам ще багато десятиліть.